את! שמחוברת למוסיקה,ויצירה, מכירה את העוצמה והתרוממות הרוח הבאים בעקבותיה ,חיבור לעולם הניגון הוא חיבור למקומות גבוהים ,רוחניים ואצילים בנפש האדם.

באולפנת בני עקיבא "שירת הים" תלמדי במסלול הלימודים המקובל לתעודת בגרות בלימודי קודש ולימודים כלליים. בנוסף לכך תקבלי הכשרה מקצועית, מקורות השראה ואת כל האמצעים הטכניים להוציא מן הכוח אל הפועל את הכישרון הגלום ומקורות היצירה הפנימיים שבכל אחת.

כל תלמידה מתמחה בכלי נגינה, שירה, ריקוד, תנועה או משחק.

במקביל מתקיימים הרכבים, הקלטות, הופעות ומפגשים עם אמנים.

כאן במסדרונות מסתובב צוות מקצועי במיוחד שתומך ונותן את הכלים הנדרשים להגיע לרמת ביצוע גבוהה ואת המקורות הנדרשים להשראה וליצירה.

האולפנה תיתן לך לבנות את האפשרות לחשיפה מקצועית במופעי מוסיקה, תיאטרון ומחול המיועדים לנשים ועוזרת לכל אחת להגשים את חלומה בתחום המוסיקה התיאטרון והריקוד תוך דגש על עמל ומצוינות.

האולפנה היא בתנאי פנימייה המספקת חיי חברה עשירים וניצול שעות הפנאי לצמיחה אישית ערכית וליצירה.

 

תוכן חינוכי:

האולפנה מחנכת את בנותיה לדבוק בערכי הנצח של התורה והעם היהודי מתוך אמונת חכמים ושותפות בתהליך התחייה הלאומית המתרחש בדורנו.

בנוסף לכך, נותנת האולפנה דגש רב על העצמה אישית בתחום מידות הנפש ותיתן כלים אישיים וערכיים לבניית נשיות יהודית בת זמננו.

השכלה: באולפנה נלמדות כל מקצועות הקודש והליבה ללימודי בגרות כמקובל וקיים בה מענה מקצועי לבנות מצטיינות בתחום הלימודי כמו גם זקוקות לעזרה.

לימודי האמנות נלמדים כחלק ממערכת השעות בנוסף להעשרה הכוללת בתחומים אלו. 

פיתוח האמנות: פיתוח התחום האמנותי באולפנה ניתן על ידי הנגשה של כוחות הוראה מקצועיים מאוד בתחומי האמנויות השונים, קבלת השראה מדמויות יוצרות המשלבות הלכה למעשה את תחום האמנות והיצירה בחייהם האישיים והתורניים ויצירת במה לביטוי וחשיפה ליצירה האישית כגון: קונצרטים, הקלטה באולפן, תערוכות, מופעים ועוד...

בנוסף לכך, יכוונו הבנות ליצור ולחדש בתחום היצירה היהודית.

פנימייה: אנו רואים את הזמן הפנוי כ'זמן זהב' שהתלמידה מזהה אותו כזמן משמעותי רלוונטי עבורה, חיי הפנימייה יהיו מנוצלים לפעילות חברתית התנסויות במוסיקה ומחול והעשרה לימודית

האולפנה הינה מקום קסום שיש בו הרבה קדושה ,אהבה, עמל ויצירה.

מסלולים ומגמות : באולפנה ילמדו כל מקצועות הליבה לתעודת בגרות במקצועות החול והקודש
בלימודי תנ"ך תהיה הסללה של 3 יח"ל ו5 יח"ל
בלימודי מתמטיקה ואנגלית תהיה הסללה של 3 4 ו5 יח"ל
מגמות החובה הם : מוסיקה, מחול או תיאטרון
בנוסף תתאפשר ריאלית נוספת : מחשבים