ביישוב היפה נווה צוף השוכן בחבל בנימין, בתוך מצודה מרשימה וקסומה שוכנת "אולפנת בני עקיבא שירת הים"- אולפנא ליצירה יהודית, במרחב תורני ערכי.


באולפנת בנ"ע שירת הים לומדות הבנות במסלול הלימודי לתעודת בגרות מלאה ובנוסף זוכות להכשרה במסלול למצוינות בתחומי המוזיקה, המחול והתיאטרון. כל תלמידה בוחרת את מסלולה, מתמחה בכלי נגינה, שירה ופיתוח קול או במחול, תנועה ותיאטרון. באולפנה קיימים חדרי נגינה, חדרי הרכבים וסטודיו למחול המאפשרים את מירב התנאים, הייתכנות והזמינות להתקדם ולפתח את הכישרון. באולפנה חיי פנימייה מלאים (ראשון עד חמישי) בהן התלמידות מנצלות את הזמן והמרחב להתאמן יחד, וכל אחת לחוד- ולהגיע רחוק.

אולפנת בנ"ע שירת הים היא משפחה. בית חם לגדול בו. בעזרת הצוות החינוכי המסור, צוות הפנימיה וצוות המנהלה, זוכות התלמידות להביא לידי ביטוי את כשרונן באופן מקצועי, יחד עם לימודים כלליים ברמה גבוהה ופעילות חברתית ענפה.
השיחות, בית המדרש, השבתות, החוגים והפעילויות החברתיות הרבות- מכוונים את התלמידות להתקדמות תמידית בעבודת ה' ובעיצוב זהות נשית, בריאה, שמחה ושלמה.

עונת הרישום לשנת תשפ"ה נפתחה!

תלמידה כיתה ח' יקרה, 
אם המוזיקה, המחול והתיאטרון הם בדמך ואת חולמת לפתח את כשרונך בתוך אולפנה המחנכת לעמל, יצירה, עבודת ה' וחיבור לעם ולארץ- הגעת למקום הנכון

עונת הרישום מתקדמת לפי 3 שלבים פשוטים- (פירוט ורישום גם בהמשך העמוד)

1. ימים פתוחים 

2. ערב היכרות להורים ובנות - מומלץ שתגיעו הורים ובנות יחד! לפני ימי הריאיונות

3. ימי הריאיונות 

 

שרייני את מקומך בימי הרישום והקליטה (היכנסו לקישור)

 

 

אנחנו כאן לענות על כל שאלה במייל - rishum@abash.co.il 

או בוואצאפ - 052-8390576 (במידה ואין מענה מומלץ להשאיר הודעה ונחזור אליכם(

קרן- רכזת רישום וקליטה