שמי טליה טל, אמא ל4 ילדים בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית.יש לי ניסיון בעולם הפנימיות וכיום אני זוכה לכהן בתפקיד מנהלת הפנימיה באולפנה. 
אני מאמינה שפנימיה היא הרבה מעבר לחדר עם מיטה כדי להניח את הראש בסוף היום, או מקום מפלט מהלימודים בכיתה. הפנימיה היא אינה בית במובן הטכני, אלא בית במובן המהותי.
יש לנו שפע של חוויות שהבנות צוברות.
חוגים, בית מדרש, שלישי בשבע, פעילות מדריכה ועוד..
 המילה פנימיה מורכבת מאותיות פנים. המגורים של תלמידת שירת הים בפנימיה, מהווים בית ספר לחיים, מקום ללמוד על הפנימיות האישית. כשתלמידה חיה בשנים מדהימות ומעצבות אלה יחד עם חברותיה ועוברת כ"כ הרבה חוויות משותפות, לוקחת אחריות לא רק על עצמה אלא על כל הסביבה שלה, זה בונה בנפש קומות וממש מעצב זהות פנימית חזקה ושמחה. הפנימיה מפגישה כל בת עם עצמה ומחייבת מכל אחת להוציא מעצמה את המיטב. 

באב"ע שירת הים, הפנימיה הופכת את המקום למשפחה אמיתית. 

תמיד מרגש אותי להווכח בבנות המקסימות שעוזרות אחת לשניה, שמקשיבות אחת לשניה, שמתחשבות, מפרגנות, מעצימות... השבוע כאן טומן בחובו אלפי מעשים קטנים של בן אדם לחברו ושל בן אדם למקום, והכל יחד מייצר את האוירה הכ"כ יחודית לנו, אוירה של בית חם ומשפחה ממש. 

אני מאמינה בכל תלמידה שתגיע הכי רחוק שאפשר עם המעטפת הפנימיתית המשמעותית שיש כאן. מעטפת הבנויה ממרחב עצום ליצירה, לאוירה, לכיף, יחד עם גבולות ברורים המגנים על הבנות. 

 

ב"ה ביחד עם אמהות הבית אנו מרכיבים תפריט עשיר ומגוון לכל ארוחה ושבתות.

אני מודה לה' על הזכות...